Podsumowanie VII edycji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym

Podobnie jak w ubiegłych latach Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym cieszył się w naszym mieście dużą popularnością!

Na dwu dystansach: 1963 metrów i 6 kilometrów wystartowało w sumie 478 uczestników.

Na dystansie 1963 m było to 108 kobiet i 166 mężczyzn (w sumie 274 osoby) a na dystansie 6 km 49 kobiet i 155 mężczyzn (razem 204 osoby).

Na krótszym dystansie zwyciężył Bernard Pempuś (Przemyski Klub Biegacza, UKS Tempo 5) z czasem 07:24,59 a pierwszą kobietą na mecie była Marta Szumada (UKS Tempo 5) z czasem 09:01,93.

Najlepszym zawodnikiem na dłuższym dystansie okazał się Damian Kic (Przemyski Klub Biegacza) z czasem 25:09,40 a najlepszą zawodniczką Ewelina Kic (Przemyski Klub Biegacza) z czasem 34:01,50.

Przemyski Klub Biegacza reprezentowany był przez 56 uczestników (12%) a z samego Przemyśla w sumie wystartowało aż 302 biegaczy (67%).

Wszystkim gratulujemy startu i ukończenia biegu, który nie należał do najłatwiejszych. Szczegółowe wyniki możecie sprawdzić tu: wyniki z VII edycji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym.

Na starcie/mecie i trasie biegu z aparatem fotograficznym towarzyszyli nam m.in. Ireneusz Stefański i Ryszard Kosterkiewicz. Fotografom serdecznie dziękujemy a pozostałych zachęcamy do obejrzenia efektu ich pracy: galerie zdjęć z VII edycji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym.

Partnerami tegorocznej edycji biegu byli:

Podziękowania należą się też wszystkim wolontariuszom, którzy włączyli się w przygotowania, pracę biura zawodów i zabezpieczenie trasy biegu.

A przede wszystkim chcielibyśmy podziękować Wam! Bez Waszej obecności organizowanie biegu nie miało by sensu – dlatego dla nas jesteście najważniejsi i staramy się, abyście byli jak najbardziej zadowoleni. Więc jeżeli macie jakieś uwagi, czy pomysły podzielcie się nimi z nami (np. w mailu: pkb.przemysl@gmail.com lub w wiadomości na Facebook’u). Dzięki!

W oczekiwaniu na informacje o przyszłorocznej edycji biegu śledźcie nasze wpisy a w międzyczasie zapraszamy do udziału w naszych innych biegach:Wyszehradzkim Ultramaratonie Twierdza Przemyśl (8 czerwca 2019) i Przemyskiej Dysze (22 września 2019).